Vážený zákazník,

 

internetový obchod bestlook.sk bol založený v roku 2014. Cez tento e-shop ponúkame kvalitné, štýlové a moderné  pánske oblečenie, dámske oblečenie, obuv a doplnky za dostupné ceny. Inšpiráciou sú nám ulice európskych  miest módy, ako je Londýn, Barcelona, Paríž alebo Miláno. Z týchto miest prinášame novinky pre tých, ktorí majú potrebu vystúpiť z davu, a odlíšiť sa tak od ostatných.  Spolupracujeme prevažne s Európskymi  partnermi , ako je napr. Anglicko, Nemecko, Turecko, Poľsko, Maďarsko ale aj s partnermi mimo Európy.

Naším cieľom je:

- aktívne reagovať na zmeny v móde, a tak neustále prinášať na trh iba moderné a štýlové oblečenie

- priniesť na trh farebnosť, rôzne strihy a štýly a to všetko za dostupné ceny a vo vysokej kvalite a trvácnosti

- veľkým výberom  osloviť viacero vekových kategórii

- pravidelné doplňovať a rozširovať ponuku

-  ku každému zákazníkovi pristupovať profesionálne,  poskytnúť  mu potrebné informácie o tovare, vysoký komfort pri nákupe v našom e-shope, garantovať vrátenie peňazí a pod.

 

Z našej ponuky si môžete vyberať elegantné oblečenie na rôzne spoločenské príležitosti /košele, saká/, pohodlné domáce oblečenie /tepláky, mikiny/, oblečenie do práce, školy alebo na akúkoľvek party alebo diskotéku /tričká, svetre, nátelníky/ alebo sezóne oblečenie/ bundy, kabáty, kraťasy, tielka/

Ako dôkaz spokojnosti od vzniku e-shopu, sú tisícky vybavených objednávok a stovky vracajúcich sa zákazníkov. Keď je spokojný zákazník, je spokojný každý člen tímu BestLook!

 

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.