Občianske združenie MERK pomoc a nádej bolo založené predovšetkým pre pomoc týraným matkám, sirotám, polosirotám a rodinám, ktoré sa ocitli v neľahkej ekonomickej situácii.

Okrem finančnej pomoci ponúkame aj materiálnu pomoc a to predovšetkým vo forme oblečenia. Ľudia v neľahkej finančnej situácii si často nemôžu dovoliť nakúpiť oblečenia a mnoho krát sú práve kvôli vzhľadu posudzovaní. Ale veľa ľudí nevie a nepozná ich situáciu, v ktorej sa ocitli. Preto týmto ľudom  chceme pomôcť začleniť sa do spoločnosti, ktorá ani netuší, že ich finančná situácia im nedovolí nákup nového oblečenia. A takéto opustené alebo týrané matky si bez výčitky môžu obliecť to čo práve potrebujú. Deti sa v spoločnosti rovesníkov už nebudú cítiť menejcenné, a pod.


Finančný príspevok zas pomôže rodičom pri zabezpečení voľno-časových a záujmových činností pre deti, na zakúpenie školských pomôcok, hygienických potrieb, trvanlivých potravín a pod.

NA CHARITU SME SPOLOČNE PRISPELI SUMOU 22915,29. SUPER! A táto suma rastie každým dňom!

A ako môžete pomôcť aj vy?  Jednoducho! Stačí ak v košíku kliknete na ľubovoľný finančný príspevok. Táto suma sa Vám automatický priráta k ostatnému tovaru a vy ju zaplatíte buď dobierkou, alebo bankovým prevodom spolu s ostatným tovarom. Pomôcť môžete aj materiálne - napr. oblečením. Podmienkou je, že oblečenie musí byť nové, čisté a bez poškodenia. Takéto oblečenie nám posielajte na našu korešpondenčnú adresu.

Za každú pomoc Vám srdečne ďakujeme!

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.