PÁNSKE TAŠKY

Pánska taška dnes už poteší každého muža. Kedysi nemysliteľný doplnok pomyselnej dámskej kabelky sa stal obľúbenou a hlavne praktickou súčasťou pánskej módy. Využitie je všestranné, preto sa naša ponuka zameriava na pestrosť tohto pánskeho doplnku. Ponúkame elegantné tašky, tašky na rameno, dokumenty, tašky do ruky a pod.

PÁNSKE TAŠKY

Katalóg


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Nylonová pánska taška
 navrhnutá na nosenie cez rameno alebo v ruke. Taška má nastaviteľný nylonový popruh a plastové nožičky, ktoré bránia zašpineniu. Vďaka chytrým oddeleniam si budete organizovať priestor podľa svojich pravidiel. Stavte na originalitu!
  Čierna pánska taška Casual NE-807
  Nylonová pánska taška navrhnutá na nosenie cez rameno alebo v ruke. Taška má nastaviteľný nylonový popruh a plastové nožičky, ktoré bránia zašpineniu. Vďaka...
  9,99 €
  Dodanie 2-8 dní
 • Pánska zaujímavá taška z nylonu
určená na nosenie na ramene alebo v ruke. Dispozičné riešenie jednotlivých priečinkov umožňuje dostatok voľného priestoru.
  Pánska taška NYLON-7505 - čierna
  Pánska zaujímavá taška z nylonu určená na nosenie na ramene alebo v ruke. Dispozičné riešenie jednotlivých priečinkov umožňuje dostatok voľného priestoru.
  16,50 €
  Dodanie 2-8 dní
 • Univerzálna pánska taška
vyrobená z pevného nylonu. Určená predovšetkým na nosenie cez plece. Ideálny spoločník na každý deň.
  Pánska taška z nylonu Samchez Casual NE-7013
  Univerzálna pánska taška vyrobená z pevného nylonu. Určená predovšetkým na nosenie cez plece. Ideálny spoločník na každý deň.
  10,90 €
  Dodanie 2-8 dnína stránku
Zobrazené 1 – 12 z 62 položiek