PÁNSKE DOPLNKY

pánskej móde neodmysliteľne patria aj pánske doplnky. V tejto kategórii ponúkame moderné doplnky, ktoré využívame denne a stali sa tak súčasťou nášho bežného života a nášho denného outfitu. Takéto doplnky sú často malé alebo nen&aacu...

pánskej móde neodmysliteľne patria aj pánske doplnky. V tejto kategórii ponúkame moderné doplnky, ktoré využívame denne a stali sa tak súčasťou nášho bežného života a nášho denného outfitu. Takéto doplnky sú často malé alebo nenápadné, ale vedia obzvláštniť váš celkový vzhľad. Preto pri ich výbere by sme nemali byť ľahostajný a mali by sme im venovať patričnú pozornosť.

Pánsky doplnok- krátka charakteristika

Akýkoľvek doplnok by mal byť zladený s celkovým outfitom alebo s ostatnými doplnkami. Mal by charakterizovať našu povahu a hlavne príležitosť, na ktorú si daný doplnok zvolíme. Či už ide o formálne alebo neformálne stretnutie, vaše doplnky o vás povedia viac, ako si myslíte. Niekedy viac ako vaše oblečenie. Netreba z nich mať strach, postačí sa pred odchodom z domu pozrieť do zrkadla. Ak si nie ste istý svojím výberom, my vám radi pomôžeme!

viac ...

PÁNSKE DOPLNKY


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Nylonová pánska taška
 navrhnutá na nosenie cez rameno alebo v ruke. Taška má nastaviteľný nylonový popruh a plastové nožičky, ktoré bránia zašpineniu. Vďaka chytrým oddeleniam si budete organizovať priestor podľa svojich pravidiel. Stavte na originalitu!
  Čierna pánska taška Casual NE-807
  Nylonová pánska taška navrhnutá na nosenie cez rameno alebo v ruke. Taška má nastaviteľný nylonový popruh a plastové nožičky, ktoré bránia zašpineniu. Vďaka...
  9,99 €
  Dodanie 2-8 dní
 • Stredne veľká pánska taška 
vyrobená z nylonu, určená na nosenie na ramene alebo v ruke. Má nastaviteľný nylonový popruh pevne pripevnený k taške a plastové nožičky, ktoré bránia zašpineniu.
  Čierna pánska taška NE-7041
  Stredne veľká pánska taška vyrobená z nylonu, určená na nosenie na ramene alebo v ruke. Má nastaviteľný nylonový popruh pevne pripevnený k taške a plastové nožičky, ktoré bránia zašpineniu.
  7,90 €
  Dodanie 2-8 dní
 • Pánsky textilný opasok
je výborný doplnok pre každého muža. Má čiernu kovovú sponu.
  Opasok pre pánov A030 - tmavomodrý
  Pánsky textilný opasok je výborný doplnok pre každého muža. Má čiernu kovovú sponu.
  7,40 €
  Dodanie 2-7 dnína stránku
Zobrazené 1 – 12 z 391 položiek