Pánske peňaženky · Nakupujte online na Bestlook.sk

Pánske peňaženky

Táto kategória je zameraná výlučne na kvalitné pánske peňaženky, ktoré sú vyrobené z kože. Tento nenápadný, ale veľmi dôležitý pánsky doplnok sa stal súčasťou každého muža, bez ohľadu na vek a postavenie. Využívame ho prakticky deň čo deň, preto by mal byť tento doplnok kvalitný.

Peňaženky na šírku

Klasické peňaženky so širokými priehradkami na bankovky a priehradkou na mince. Tieto peňaženky sú vybavené aj prehľadnými alebo skrytými priehradkami na platobné karty alebo doklady.

Peňaženky na výšku

Rozdiel medzi je hlavne v tom, že majú hlbšie priehradky na bankovky. Aj tento druh peňaženky je vybavený priehradkami na platobné karty a doklady.

Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 10,00 € - 19,00 €

Značka

Značka

Farba

Farba

Šírka

Šírka

Výška

Výška

Grid
List

Počet produktov: 23

Zobrazuje sa 1-23 z 23 položiek

Aktívne filtre

Pánska peňaženka RFID AM-102R-037

Pánska peňaženka značky Sanchez Classic s RFID je mimoriadne vkusný doplnok, ktorý ocení každý elegantný muž. Kvalitná koža, úhľadný strih a klasické tmavé farby sú vhodné na bežné nosenie. Aj napriek svojim malým rozmerom je veľmi prakticky členená. Systém RFID ochráni vaše údaje z kariet. Vďaka baleniu v štýlovej krabičke je ideálna aj ako darček.
Cena 12,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Kožená páska peňaženka RFID Sanchez AM-102R-035

Pánska peňaženka Sanchez Classic je vyrobená z prírodnej kože, ktorá je veľmi odolná a efektívna. Je malá a veľmi elegantná. Aj napriek svojej veľkosti sa do nej zmestí všetko potrebné. Má špeciálnu ochranu RFID, ktorou je tenká membrána všitá pod prvou vrstvou a zabezpečí aby sa vaše údaje nedostali do nesprávnych rúk. Perfektne sa hodí ako darček pre...
Cena 12,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Pánska kožená peňaženka s ochranou RFID...

Kožená peňaženka Sanchez Classic je mimoriadne odolná proti akémukoľvek poškodeniu a má prakticky členený priestor, kde budete mať všetky doklady vždy po ruke. Vďaka klasickému prevedeniu a baleniu v krabičke je ideálna ako darček. RFID zabezpečenie ochráni vaše údaje pred bezkontaktným čítaním kariet.
Cena 12,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Pánska kožená peňaženka s RFID EM-96R-073

Pánska kožená peňaženka s RFID je zárukou ochrany vašich údajov a peňazí. Systém RFID je tenký materiál pod kožou a je úplne nepostrehnuteľný, nemá tiež žiadny vplyv na kapacitu a poskytuje bezpečnosť bezkontaktným kartám. Koža je veľmi jemná, pôsobí veľmi elegantne a na prednej strane ju zdobí béžová vložka. Dokonalý kúsok aj ako darček, pretože je...
Cena 14,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Malá kožená pánska peňaženka RFID EM-96R-035

Pánska kožená peňaženka s ochranou RFID ochráni vaše údaje pred neoprávneným čítaním z bezkontaktných kariet. Má všitý RFID systém v podobe tenkej podšívky, čo nemá vplyv na jej váhu, kapacitu ani vzhľad. Má malú veľkosť a zmestí sa do každého vrecka pánskych nohavíc alebo saka. Prírodná koža je veľmi príjemná a jemná na dotyk. Tento kúsok je navyše...
Cena 14,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Peňaženka kožená pre pánov RFID EM-96R-034

Pánska peňaženka z pravej kože Bellugio s ochranou RFID minimalizuje riziko krádeže vašich peňazí a akýchkoľvek údajov z bezkontaktných kariet. Má klasický a nadčasový vertikálny tvar a strednú veľkosť. Kožená textúra a jemná béžová vložka jej dodávajú ďalšiu originalitu. Vďaka vkusnej krabičke bude krásnym darčekom pre milovanú osobu.
Cena 14,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Pánska kožená peňeženka RFID EM-96R-033 - čierna

Kožená pánska peňaženka Bellugio s ochranou RFID, ktorá chráni všetky dokumenty pred krádežou údajov z vašich platobných kariet a dokladov. Ochrana RFID nemá žiadny vplyv na veľkosť, váhu alebo kapacitu. Prírodná koža je investíciu na dlhé roky. Koža je pekná, jemná a veľmi elegantná. Má strednú veľkosť a obdĺžnikový tvar. Čiernu koženú textúru zdobí...
Cena 14,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Pánska kožená peňaženka RFID EM-96R-032 - čierna

Kožená pánska peňaženka Bellugio s ochranou RFID, ktorá chráni všetky dokumenty pred čítačkami, ktoré detekujú bezdotykové karty. Vďaka ochrane RFID sa peniaze a vaše údaje nemôžu dostať k neoprávneným osobám. Ochrana RFID je zárukou pocitu bezpečia. Zabudovaná membrána neovplyvňuje veľkosť, váhu ani kapacitu peňaženky, iba pohodlie majiteľa. Koža je...
Cena 14,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Pánska peňaženka s farebnou vložkou Bellugio -...

Pánska kožená peňaženka s farebnou vložkou značky Bellugio je návrhom pre mužov, ktorí radi vyčnievajú z davu. Obsahuje praktické priehradky a priehradku na bankovky a mince. Peňaženka je vyrobená z hladkej, matnej kože a je ideálna na každodenné nosenie. Model je starostlivo zabalený v papieri podpísanom logom výrobcu a v elegantnej krabičke, čo z neho...
Cena 11,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail
Pánska čierna peňaženka Ellini
  • Znížená cena

Pánska čierna peňaženka Ellini

Pánska peňaženka vyrobená z kože je klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. Model je s horizontálnou orientáciou bez zapínania a s množstvom priehradiek na karty.
Základná cena 16,99 € -10% Cena 15,29 €
Odosielame do 24 hod. od objednania
View Detail

Pánske peňaženky

Peňaženka je neoddeliteľným doplnkom, bez ktorého väčšina ľudí neopustí dom. V závislosti od príležitosti sa oplatí mať medzi doplnkami aspoň dve pánske peňaženky. Jednu na každodenné nosenie a druhú na formálne príležitosti.

 

Pánska peňaženka vyrobená z kože

Najčastejšie používaným materiálom pri výrobe pánskych peňaženiek je prírodná alebo syntetická koža kvôli svojej vysokej trvanlivosti a univerzálnemu vzhľadu. Najčastejšie zvolenými farbami sú klasická čierna a hnedá, ktoré tiež dobre zdôrazňujú obchodný charakter mužských štylizácií.

 

Peňaženka na formálne stretnutia a každodenné nosenie

Pracovný obed alebo oficiálna večera sú príležitosti, pri ktorých je výber správnej peňaženky mimoriadne dôležitý a hovorí veľa o jeho majiteľovi. Ak chcete vyzerať profesionálne, venujte pozornosť takýmto detailom. Elegantná kožená pánska peňaženka nemusí byť len hladká. Môžete staviť na modely, ktoré majú vzory alebo nápisy a ozdobné západky. Pre mužov, ktorí si cenia slobodu a športový štýl, odporúčame peňaženky so zaujímavými prevedeniami, dekoráciami, farebnými vložkami či zapínaním na zips. Takéto moderné pánske peňaženky budú skvelé v kombinácii so športovým oblečením a ležérnou obuvou.

 

Praktický doplnok

Pánska peňaženka by mala byť predovšetkým praktickým doplnkom, ktorý veľkosťou vyhovuje všetkým dôležitým dokumentom ako sú doklady a identifikačné karty a peniazom, bez ohľadu na príležitosť a preferovaný štýl. Mala by mať aj ďalšie priehradky na kreditné karty a fotografie, ako aj samostatnú časť na mince. Ak hľadáte módnu pánsku peňaženku, určite si pozrite naše najnovšie modely na bestlook.sk!

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.