Pánske peňaženky

Pánske peňaženky

Táto kategória je zameraná výlučne na kvalitné pánske peňaženky, ktoré sú vyrobené z kože. Tento nenápadný, ale veľmi dôležitý pánsky doplnok sa stal súčasťou každého muža, bez ohľadu na vek a postavenie. Využívame ho prakticky deň čo deň, preto by mal byť tento doplnok kvalitný.

Peňaženky na šírku

Klasické peňaženky so širokými priehradkami na bankovky a priehradkou na mince. Tieto peňaženky sú vybavené aj prehľadnými alebo skrytými priehradkami na platobné karty alebo doklady.

Peňaženky na výšku

Rozdiel medzi je hlavne v tom, že majú hlbšie priehradky na bankovky. Aj tento druh peňaženky je vybavený priehradkami na platobné karty a doklady.

Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 10,00 € - 29,00 €

Značka

Značka

Farba

Farba

Šírka

Šírka

Výška

Výška

Grid
List

Počet produktov: 150

Zobrazuje sa 1-24 z 150 položiek

Aktívne filtre

NEZAPINAT!!!! Malá pánska peňaženka s prešívaním Bellugio ZM-37-035 - čierna s červenou
  • Znížená cena

Malá pánska kožená peňaženka Bellugio, model...

Šikovná pánska peňaženka je vyrobená z kože s mäkkou textúrou. Vyznačuje sa efektívnym šitím a pevným spracovaním. Peňaženka je navrhnutá v klasickom usporiadaní.
Základná cena 15,60 € -10% Cena 14,04 €
Odosielame do 24 hodín od objednania
View Detail

Elegantná pánska peňaženka Zbroja - čierna

Klasická pánska peňaženka so systémom anti RFID - systém proti čítaniu dát z bezdotykovej karty, s ktorým budú vaše peniaze v bezpečí. Peňaženka je z hovädzej kože. Hlavná klapka je bez západky, prídavné krídlo je upevnené západkou. V prednej časti sa nachádza kovové logo v tvare rytiera.
Cena 18,90 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Pánska elegantná peňaženka Zbroja - čierna

Pekná pánska peňaženka z hovädzej kože so systémom anti RFID - systém proti čítaniu dát z bezdotykovej karty, s ktorým budú vaše peniaze v bezpečí. Hlavná klapka je bez západky, prídavné krídlo je upevnené západkou. V prednej časti sa nachádza kovové logo v tvare rytiera.
Cena 18,90 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Peňaženka pre pánov Zbroja - čierna

Pánska vynikajúca peňaženka so systémom anti RFID - systém proti čítaniu dát z bezdotykovej karty, s ktorým budú vaše peniaze v bezpečí. Peňaženka je vyrobené z hovädzej kože a zapína sa na západku. V prednej časti sa nachádza kovové logo v tvare rytiera.
Cena 18,90 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Čierna elegantná pánska peňaženka

Senzačná pánska peňaženka so zapínaním. Má systém anti RFID - systém proti čítaniu dát z bezdotykovej karty, s ktorým budú vaše peniaze v bezpečí. Peňaženka je z kože. V prednej časti sa nachádza kovové logo v tvare rytiera.
Cena 18,90 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Pánska peňaženka s tmavomodrým prúžkom Ellini

Čierna peňaženka pre pánov vyrobená z prírodnej kozej kože. Model vybavený systémom anti RFID - proti čítaniu údajov z bezdotykovej karty. Tento jedinečný produkt sa vyznačuje našitým prúžkom v tmavomodrej farbe. Logo Ellini je umiestnené na kovovej vložke.
Cena 15,99 €
Dodanie 2-8 dní
View Detail

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.