DÁMSKE PEŇAŽENKY

Hľadáte kvalitnú dámsku peňaženku? Potom ste tu správne! Stačí si už len vybrať farbu a tvar.

Do tejto kategórie sme zaradili iba kvalitné dámske peňaženky, ktoré splnia účel a polahodia oku. Vyberte si požadované usporiadanie okien, tvar či zapínanie. V rozmanitej ponuke si vyberie azda každ&aac...

Hľadáte kvalitnú dámsku peňaženku? Potom ste tu správne! Stačí si už len vybrať farbu a tvar.

Do tejto kategórie sme zaradili iba kvalitné dámske peňaženky, ktoré splnia účel a polahodia oku. Vyberte si požadované usporiadanie okien, tvar či zapínanie. V rozmanitej ponuke si vyberie azda každá žena. Peňaženky sú riešené tak, aby spĺňali požadované veľkosti na mince, bankovky či doklady ako je občiansky či vodičský preukaz.

viac ...

DÁMSKE PEŇAŽENKY


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 • Dámska peňaženka s veľkou sponou,
s vertikálnou orientáciou je vyrobená z obilnej kože s atraktívnym leskom. Z prednej strany je pripevnená veľkou sponou pokrytou kovovou vložkou.
  Dámska peňaženka Bellugio - červená
  Dámska peňaženka s veľkou sponou, s vertikálnou orientáciou je vyrobená z obilnej kože s atraktívnym leskom. Z prednej strany je pripevnená veľkou sponou pokrytou kovovou vložkou.
  17,90 €
  Dodanie 2-8 dní
 • Dámska peňaženka,
horizontálne orientovaná je vyrobená z kvalitného materiálu, s atraktívnym leskom. Toto riešenie je ideálne pre tých, ktorí oceňujú klasiku a osvedčené riešenia.
  Dámska peňaženka Bellugio AD-10-063M - čierna
  Dámska peňaženka, horizontálne orientovaná je vyrobená z kvalitného materiálu, s atraktívnym leskom. Toto riešenie je ideálne pre tých, ktorí oceňujú klasiku a osvedčené riešenia.
  17,90 €
  Dodanie 2-8 dnína stránku
Zobrazené 1 – 12 z 124 položiek