Nezisková organizácia DORKA bola založená pre rodiny s deťmi, pre  mladých dospelých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácií.

Okrem bývania v našich zariadeniach v Košiciach, Prešove, Zvolene a Ružomberku im ponúkame sociálnu pomoc a podporu „šitú na mieru" pre každého z nich. Spoločne v týchto mestách pomáhame 169 rodičom a deťom a 37 mladým dospelým. V Prešove je to 80 rodičov a detí a práve pre nich je určený finančný príspevok.

Príspevok pomôže rodičom pri zabezpečení voľno-časových a záujmových činností pre deti, na zakúpenie školských pomôcok, hygienických potrieb, trvanlivých potravín. Poslúži aj na zakúpenie umývateľnej farby na vymaľovanie spoločných priestorov centra alebo na vybavenie herne pre deti a pod.

SPOLU SME POMOHLI SUMOU 254,00€. SUPER! A táto suma rastie každým dňom!

A ako môžete pomôcť aj vy?  Jednoducho! Stačí ak v košíku kliknete na ľubovoľný finančný príspevok. Táto suma sa Vám automatický priráta k ostatnému tovaru a vy ju zaplatíte buď dobierkou, alebo bankovým prevodom spolu s ostatným tovarom. Pomôcť môžete aj materiálne - napr. oblečením. Podmienkou je, že oblečenie musí byť nové, čisté a bez poškodenia. Takéto oblečenie nám posielajte na našu korešpondenčnú adresu.

Za každú pomoc Vám srdečne ďakujeme!

Viac informácii o neziskovej organizácii DORKA nájdete TU

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.