Vážený zákazník,

internetový obchod bestlook.sk bol založený v roku 2014. Cez tento e-shop ponúkame kvalitné, štýlové a moderné  oblečenie, obuv a doplnky za dostupné ceny. Inšpiráciou sú nám ulice európskych  miest módy, ako je Londýn, Barcelona, Paríž alebo Miláno. Z týchto miest prinášame novinky pre tých, ktorí majú potrebu vystúpiť z davu, a odlíšiť sa tak od ostatných.  Spolupracujeme prevažne s Európskymi  partnermi , ako je napr. Anglicko, Nemecko, Turecko, Poľsko, Maďarsko ale aj s partnermi mimo Európy.

Naším cieľom je:

- aktívne reagovať na zmeny v móde, a tak neustále prinášať na trh iba moderné a štýlové oblečenie

- priniesť na trh farebnosť, rôzne strihy a štýly a to všetko za dostupné ceny a vo vysokej kvalite a trvácnosti

- veľkým výberom  osloviť viacero vekových kategórii

- pravidelné doplňovať a rozširovať ponuku

-  ku každému zákazníkovi pristupovať profesionálne,  poskytnúť  mu potrebné informácie o tovare, vysoký komfort a bezpečný nákupe v našom e-shope, garantovať vrátenie peňazí a pod.

 

Z našej ponuky si môžete vyberať elegantné oblečenie na rôzne spoločenské príležitosti /košele, saká/, pohodlné domáce oblečenie /tepláky, mikiny/, oblečenie do práce, školy alebo na akúkoľvek party alebo diskotéku /tričká, svetre, nátelníky/ alebo sezóne oblečenie/ bundy, kabáty, kraťasy, tielka/

Ako dôkaz spokojnosti od vzniku e-shopu, sú tisícky vybavených objednávok a stovky vracajúcich sa zákazníkov. Keď je spokojný zákazník, je spokojný každý člen tímu BestLook!

Internetový obchod BestLook.sk ponúka pánske oblečeniedámske oblečenie na rôzne spoločenské príležitosti  ale aj oblečenie na každodenné nosenie a rôzne pánske a dámske doplnky, napríklad kožené opasky. V našej širokej ponuke si azda každý nájde to čo práve hľadá. Či už mikinu, sveter, tričko, alebo si môžete vyberať zo širokej ponuky formálného oblečenie. Napríklad  košele, saká alebo šaty, kabáty. Myslíme aj na pohodlné domáce oblečenie, na tepláky alebo teplákové súpravy, či sezónne oblečenie, akým sú prechodné bundy, zimné bundy, kraťasy, tielka, a pod.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.