Pánske kraťasy a šortky - ideálny spoločník horúcich letných dní

Teplota v lete počas mnohých dní dosahuje pomerne vysoké teploty. Je takmer nemysliteľné siahnuť po dlhých nohaviciach a vysoko formálnych kúskoch, keď jediné na čo dokážeme myslieť, je chladený nápoj a slnečník. Hoci sa obsah šatníka počas horúcich dní razantne stenčí, neznamená to, že nemôžeme siahnuť po niečom pohodlnom, čo bude dokonale spĺňať filozofiu horúceho dňa. Ideálnymi kúskami sú Pánske kraťasy a šortky, ktoré prinášajú vítané spestrenie a zároveň pohodlnosť, ktorá sa v lete rozhodne neodmieta.

Pánske kraťasy - základom je pohodlie

Siahnuť môžete po rôznych kúskoch a vybrať si tie, ktoré budú dokonale stelesňovať váš postoj a náladu. Jednoducho si vyberte to, v čom sa cítite najlepšie. Obľubujete počas bežných dní džínsy ale máte pocit, že v lete nie sú úplne ideálnym nápadom. V tom máte absolútnu pravdu, ale čo tak upriamiť svoj zrak na rifľové kraťasy siahajúce nad kolená, ktoré sú trendy a stále pohodlné?

Teplákové kraťasy - komfort počas voľného času

Ak ste srdcom športovec alebo jednoducho len vždy dávate prednosť tej najpohodlnejšej alternatíve, teplákové bermudy sú skvelým výberom. Umožňujú voľný pohyb, sú dokonale priedušné a na prvom mieste je samozrejme i v ich prípade pohodlnosť. V ponuke objavíte mnoho kúskov, medzi ktorými bude naozaj ťažké vybrať si a preto nie je vylúčené, že šancu dáte viacerým.

Šortky - odvážne ale pohodlné

Šortky sú samozrejme odvážnejšou voľbou ale rovnako skvelou v prípade, že sa nehodláte nechať mučiť v nohaviciach. Jednoduché basic kúsky sú vítaným spestrením do práce v prípade, že nemáte presne definovaný dress code. Doplniť ich môžete jednoduchými tričkami – odporúčame predovšetkým bavlnu, ktorá je výborným letným a dokonale priedušným materiálom.

Krátke nohavice chino - elegantné a praktické

Ak v práci vyžadujú aby ste boli aj počas horúceho počasia elegantne oblečený, tak určite zvoľte kompromis a siahnite po krátkych nohaviciach chino. K týmto nohaviciam sa ideálne hodí košeľa ale pokojne ich môžete kombinovať s tričkom alebo polokošeľou. Dnes už výrobcovia používajú rôzne farby, preto s výberom tej správnej farby nebude problém. V práci tak môžete byť za elegána aj v "kraťasoch".

Leto nemusí byť mukou ani pre vás. Či už ste športový typ, elegán alebo "pohoďák" stále máme riešenie čo na seba aj počas horúcich dní.

Súvisiace produkty

Komfortné teplákové kraťasy (sx0910) - tmavomodré
  • Znížená cena

Komfortné teplákové kraťasy (sx0910) -...

Skvelé pánske teplákové kraťasy majú dve predné vrecká s farebne kontrastným zipsom. Sú vyrobené z kvalitného materiálu a vhodné na bežné nosenie.
Základná cena 9,90 € -20% Cena 7,92 €
XL
Na sklade nie je dostatok produktov

Comments ()

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.