Pánska košeľa– spoločník do kancelárie i na voľný čas

Pánska košeľa patrí medzi jeden z nesmrteľných kúskov pánskeho šatníka a je ospevovaná už celé dekády. Jej štýl, stále dokonalé žehlenie a vyrovnané manžety vždy predstavovali a charakterizovali status silných a úspešných mužov. A ako je to dnes? Dnes sa pánska košeľa postupne pretavila nielen do kúsku, ktorý dokonale spĺňa podmienky dress code v kanceláriách, ale zároveň sa vďaka štýlu casual stala vhodným kúskom pre mnohých mužov i počas ich voľného času. Zosobňuje eleganciu, čistotu a v neposlednom rade i nadčasovosť.

            V biznis štýle je stále vyžadovaná pánska košeľa s dlhým rukávom, ktorá tvorí dokonalý doplnok obleku. Najfrekventovanejšie farby, s ktorými je možné sa stretnúť, sú bledomodrá a biela, ktoré predstavujú nestarnúce duo. Dnes už však nie je ničím výnimočným natrafiť i na jemné pastelové farby či dokonca jemný vzor, ktorý dokonale dopĺňa pánsku košeľu s dlhým rukávom a povznáša jej status na nový level. Je ideálnou voľbou na formálne stretnutia a vždy, keď potrebujete utvrdiť svoj profesionálny dojem – pracovné meetingy, porady či večere.

            Na druhej strane pánske casual košele sú ideálnym typom košele pre mužov, ktorí nemajú v popise práce formálne oblečenie ale radi sa cítia príjemne a na košele nedajú dopustiť. Casual košele vykazujú obrovskú variabilitu farieb i vzorov a medzi snáď najznámejšie a tak povediac kultové patrí flanelová košeľa s kockovým vzorom. Voľbou košele v žiadnom prípade nič nepokazíte a je jedno či si ju zvolíte na romantické rande so svojou partnerkou alebo siahnete po košeli na pracovnú poradu i keď nie je priamo vyžadovaná.

Súvisiace produkty

Comments ()

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.