Hoci momentálne neuvažujeme nad zimným oblečením, pravdou je, že chladné mesiace každý rok nastúpia bez predchádzajúceho upozornenia a prejavia sa v celej svojej kráse. Vtedy zvyčajne začíname uvažovať nad tým, či do svojho šatníka zaradíme zimnú bundu alebo naopak siahneme po elegantnejšej verzii, ktorú predstavuje pánsky zimný kabát. Ideálnym prípadom je, ak sa v našom šatníku nachádzajú obe varianty a my vždy siahneme po tej, ktorú práve situácia vyžaduje.

Skôr pánsky kabát

            Zamyslime sa napríklad nad pracovným prostredím. Ak je vašim pracovným úborom oblek či elegantnýkomplet pozostávajúci z nohavíc a košele, určite oceníte pánsky zimný kabát v kvalitnom prevedení a s precíznym dôrazom na šitie. Kabát dokáže celý komplet povzniesť a doladiť do výsledného efektu. Ak sa pohybujete v biznis prostredí a medzi vaše časté denné aktivity patria pracovné schôdzky či stretnutia pri obedoch, profesionálny dojem, ktorý budú pánsky kabát určite oceníte. Nezabudnite ani na štýlové doplnky v podobe kvalitného šálu vyrobeného napríklad z jemného kašmíru či kožené pánske rukavice dolaďujúce výsledný dojem.

Zimná budna

            Pánska zimná bunda rozhodne neostáva pozadu a dnešný dizajn jej dáva možnosť veľmi sa svojim výzorom priblížiť ku kabátu. Pravdou však je, že bunda je určená predovšetkým na menej formálne stretnutia či na absolútnu ležérnosť, ktoré mnohé modely stelesňujú. Ak volíte bundu do práce, snažte sa zvoliť elegantné modely s nadčasovým strihom a v tlmených farbách, ktoré dokonale korešpondujú s pracovným prostredím. Vo svojom voľnom čase sa však obmedzovať nemusíte a siahnite po výrazných modeloch. Predovšetkým si však, rovnako ako v prípade zimného kabátu, dajte i pri zimnej bunde záležať na kvalitnom spracovaní, materiáli a samozrejme na výplni. Nové vlákna dnes umožňujú, že bunda už nemusí byť nadmerne objemná a stále dokáže vynikajúco izolovať telesné teplo.

Súvisiace produkty

Pánsky kabát  (cx0383) - sivý veľ. XL
  • Znížená cena

Pánsky kabát (cx0383) - sivý veľ. XL

Pánsky pekný kabát vhodný aj do chladnejšieho počasia, zateplená podšívka pripomína kožušinku. Vonkajšie zapínanie na gombíky a vnútorne na zips. Disponuje dvoma vonkajšími a jedným vnútorným vreckom.
Základná cena 77,99 € -12% Cena 68,63 €
XL
Odosielame do 24 hodín od objednania

Comments ()

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.