Dobre vedieť

Čo si obliecť na piatkovú párty?

Párty v klube sú vynikajúcou príležitosťou vyblázniť sa so štýlovými outfitmi, najmä ak máte každý deň v práci určitý kódex v obliekaní. Samozrejmosťou by malo byť oblečenie, v ktorom by ste po dlhej noci nepociťovali nepohodlie. Čo teda nosiť do klubu alebo na diskotéku?

Bunda vs. kabát – čo zvíťazí vo vašom prípade?

Hoci momentálne neuvažujeme nad zimným oblečením, pravdou je, že chladné mesiace každý rok nastúpia bez predchádzajúceho upozornenia a prejavia sa v celej svojej kráse. Vtedy zvyčajne začíname uvažovať nad tým, či si vyberieme zimnú bundu alebo  pánsky zimný kabát.

Pánska mikina – ležérny spoločník i športový kúsok

Pánska mikina je pravdepodobne jedným z najobľúbenejších kúskov v šatníku. Dôvodom je jej multifunkčné využitie – práca, voľný čas, šport. To všetko je možné absolvovať v absolútnom pohodlí a bez zbytočných starostí o obliekanie.

Pánske prechodné bundy

Pánska prechodná bunda je kúsok, ktorý by ste mali vyberať nielen s dôrazom na dizajn ale predovšetkým na funkčnosť. Tak sa vám nemôže stať, že vás čokoľvek prekvapí.

Pánska peňaženka – luxusný spoločník i ideálny spoločník

Muži vždy dbajú predovšetkým na funkčnosť daných vecí, ktorá je pre nich takmer za každých okolnosti na prvom mieste. Rovnako je to i pri výbere peňaženky. Je pre nich dôležité, aby pánska peňaženka spĺňala svoj prirodzený účel

Kravata vs. motýlik

Viete kedy si ku košeli uviazať kravatu a kedy motýlik? My vám s tým pomôžeme! Po prečítaní tohoto krátkeho článku budete na túto tému odborník.

Jednoduchý letný outfit

Leto už onedlho klope na dvere, a preto by ste mali vedieť, ako si vyskladať váš letný outfit. Inšpirujte sa najnovšími, ale aj nadčasovými trendmi z BestLook a budete vyzerať neodolateľne pri každej príležitosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.