Blog o móde

Pánske prechodné bundy

Pánska prechodná bunda je kúsok, ktorý by ste mali vyberať nielen s dôrazom na dizajn ale predovšetkým na funkčnosť. Tak sa vám nemôže stať, že vás čokoľvek prekvapí.

Pánska košeľa– spoločník do kancelárie i na voľný čas

Pánska košeľa patrí medzi jeden z nesmrteľných kúskov pánskeho šatníka a je ospevovaná už celé dekády. Jej štýl, stále dokonalé žehlenie a vyrovnané manžety vždy predstavovali a charakterizovali status silných a úspešných mužov.

Pánska peňaženka – luxusný spoločník i ideálny spoločník

Muži vždy dbajú predovšetkým na funkčnosť daných vecí, ktorá je pre nich takmer za každých okolnosti na prvom mieste. Rovnako je to i pri výbere peňaženky. Je pre nich dôležité, aby pánska peňaženka spĺňala svoj prirodzený účel

Pánske kraťasy a šortky - ideálny spoločník horúcich letných dní

Teplota v lete počas mnohých dní dosahuje nepríjemné teploty. Je takmer nemysliteľné siahnuť po dlhých nohaviciach.  Ideálnymi kúskami sú pánske kraťasy a šortky.

Pohodlné pánske tepláky

Kto by ich nemiloval! Pánske tepláky patria do kategórie ležérne oblečenie, ktoré je veľmi pohodlné a určite si našli miesto v šatníku nejedného muža.

Kravata vs. motýlik

Viete kedy si ku košeli uviazať kravatu a kedy motýlik? My vám s tým pomôžeme! Po prečítaní tohoto krátkeho článku budete na túto tému odborník.

Jednoduchý letný outfit

Leto už onedlho klope na dvere, a preto by ste mali vedieť, ako si vyskladať váš letný outfit. Inšpirujte sa najnovšími, ale aj nadčasovými trendmi z BestLook a budete vyzerať neodolateľne pri každej príležitosti.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.