Prečítajte si blog o móde a životnom štýle · Bestlook.sk

Šaty robia človeka, bunda v zime muža

Páni, ruku na srdce, pamätáte si, akú farbu má vaša zimná bunda, bez toho, aby ste sa pozerali? Viete, ako je dlhá a ako v nej vôbec vyzeráte? Že nie? Ale to je chyba!

Pánska peňaženka - praktická nutnosť aj módny doplnok

Móda už dávno nie je záležitosťou len ženskej časti populácie, ale čoraz častejšie jej trendy sledujú aj muži, ktorí sa chcú odlíšiť alebo „len“ zapôsobiť na obchodného partnera či svoju drahú polovičku, trebárs pri platení v reštaurácii. Pánske peňaženky tiež podliehajú módnym trendom a nad výberom tej správnej by ste sa mali zamyslieť.

Dámske svetre – trendy na chladné dni

Teplým dňom v roku už odzvonilo a blíži sa zima. Prežite chladné dni s dámskymi svetrami, ktoré by mali byť krásne, pohodlné a predovšetkým vás zahriať.

Čo si obliecť na piatkovú párty?

Párty v klube sú vynikajúcou príležitosťou vyblázniť sa so štýlovými outfitmi, najmä ak máte každý deň v práci určitý kódex v obliekaní. Samozrejmosťou by malo byť oblečenie, v ktorom by ste po dlhej noci nepociťovali nepohodlie. Čo teda nosiť do klubu alebo na diskotéku?

Bunda vs. kabát – čo zvíťazí vo vašom prípade?

Hoci momentálne neuvažujeme nad zimným oblečením, pravdou je, že chladné mesiace každý rok nastúpia bez predchádzajúceho upozornenia a prejavia sa v celej svojej kráse. Vtedy zvyčajne začíname uvažovať nad tým, či si vyberieme zimnú bundu alebo  pánsky zimný kabát.

Pánska mikina – ležérny spoločník i športový kúsok

Pánska mikina je pravdepodobne jedným z najobľúbenejších kúskov v šatníku. Dôvodom je jej multifunkčné využitie – práca, voľný čas, šport. To všetko je možné absolvovať v absolútnom pohodlí a bez zbytočných starostí o obliekanie.

Pánske prechodné bundy

Pánska prechodná bunda je kúsok, ktorý by ste mali vyberať nielen s dôrazom na dizajn ale predovšetkým na funkčnosť. Tak sa vám nemôže stať, že vás čokoľvek prekvapí.

Pánska košeľa– spoločník do kancelárie i na voľný čas

Pánska košeľa patrí medzi jeden z nesmrteľných kúskov pánskeho šatníka a je ospevovaná už celé dekády. Jej štýl, stále dokonalé žehlenie a vyrovnané manžety vždy predstavovali a charakterizovali status silných a úspešných mužov.

Pánska peňaženka – luxusný spoločník i ideálny spoločník

Muži vždy dbajú predovšetkým na funkčnosť daných vecí, ktorá je pre nich takmer za každých okolnosti na prvom mieste. Rovnako je to i pri výbere peňaženky. Je pre nich dôležité, aby pánska peňaženka spĺňala svoj prirodzený účel

Pánske kraťasy a šortky - ideálny spoločník horúcich letných dní

Teplota v lete počas mnohých dní dosahuje nepríjemné teploty. Je takmer nemysliteľné siahnuť po dlhých nohaviciach.  Ideálnymi kúskami sú pánske kraťasy a šortky.

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.