Ozdoby do klopy saka

Ak ste do teraz nevedeli na čo je gombíková dierka na ľavej vrchnej časti saka, my vám to prezradíme! Do tejto dierky patrí ozdoba do klopy saka, ktorá povýší váš elegantný outfit. Ozdobu do klopy saka tzv. lapel pin môžete skombinovať s inými doplnkami ako je vreckovka, kravata, motýlik či spona. Tento maličký pánsky doplnok pridá vášmu outfitu nezabudnuteľný punc originality.

Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 6,00 € - 8,00 €

Farba

Farba

Grid
List

Počet produktov: 29

Zobrazuje sa 1-24 z 29 položiek

Aktívne filtre

Pánska ozdoba do saka A244

Originálna ozdoba do saka je skvelým doplnkom, ktorý každému sako dodá jedinečný charakter a štýl. Minimalistický, plstený kvet v štýle vintage je malý doplnok, ktorý doplní váš outfit. Kolík je zakončený bezpečným ochranným krytom vo forme motýľa.
Cena 6,90 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Kvet do klopy saka pre pánov A241

Originálna ozdoba do klopy saka pre mužov je dobrým doplnkom, ktorý každému saku dodá jedinečný charakter. Dizajn ozdoby je minimalistický, plstený kvet v štýle vintage. Perfektne sa hodí k pánskemu obleku. Ideálny aj ako malý darček pre muža.
Cena 6,90 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Malá ozdoba do klopy saka pre pánov A240

Originálny, minimalistický kolík na sako je módny doplnok, ktorý podčiarkne váš celový vzhľad. Môže byť tiež pripevnený na bundu, kabát alebo tašku. Vyrobený z kovu pokrytým smaltovaným náterom v tmavomodrej a čiernej farbe. Ideálne sa hodí ako malý darček pre muža.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Pánska ozdoba do klopy saka A239

Pekný, minimalistický kolík na sako je originálnym doplnkom, ktorý každému saku dodá jedinečný štýl. Môže byť tiež pripevnený na bundu, kabát alebo tašku. Vyrobený z kovu pokrytý smaltom v červenej a čiernej farbe a zakončený ochranným krytom vo forme motýľa.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Pánska ozdoba do klopy saka A238 - mikrofón

Malý odznak vo forme mikrofónu je vynikajúcim doplnkom, ktorý sa dá úspešne kombinovať s elegantným oblekom alebo sakom. Môže byť tiež pripevnený na bundu, kabát alebo tašku. Ozdoba je vyrobená z kovu a má zapínanie vo forme motýľa. Skvelý darček pre človeka s dôrazom na jeho individualitu.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Ozdoba pierko do klopy saka pre pánov A237

Štýlový pánsky kolík je dokonalým doplnkom elegantného a módneho muža. Vzor v tvare pera vyzerá obzvlášť impozantne v kombinácii s formálnym oblečením, elegantným oblekom, vestou a plášťom. Hodí sa aj k sveteru. Predstavený model je vyrobený z kovu a má zapínanie vo forme motýľa.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Pánska ozdoba do klopy saka A236 - list

Malá ozdoba do klopy vo forme listu je dokonalým doplnkom elegantného a módneho muža. Môžete ju zladiť s farbou viazanky. Pekne vynikne na obleky, ale aj na svetri. Tento kúsok je vyrobený z kovu a má zapínanie pomocou motýľa. 
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Ozdoba do pánskeho saka A235 - sova

Štýlový pánsky kolík vo forme sovy je skvelým doplnkom, ktorý sa dá úspešne kombinovať s elegantným oblekom alebo sakom. Môže byť tiež pripevnený na bundu, kabát, sveter alebo tašku. Poslúži aj ako skvelý darček pre človeka s dôrazom na jeho individualitu.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Ozdoba pre pánov do klopy saka A234 - nožnice

Štýlový pánsky kolík v podobe nožníc je skvelým doplnkom, ktorý sa dá úspešne kombinovať s elegantným oblekom alebo sako. Môžete ho zladiť s košeľou či vreckovkou. Zapínanie je pohodlné vo forme motýľa. S týmto doplnkom určite zaujmete svoje okolie.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Pánska ozdoba lebka do klopy saka A232

Extravagantná pánska ozdoba vo forme lebky je dokonalým doplnkom ku košeli, saku, bunde či svetru. Vzor lebky je skvelým darčekom najmä pre mladších mužov. Prezentovaný model je vyrobený z kovu pokrytý strieborným náterom. Zaujímavý vzor upúta pozornosť a zdôrazňuje individuálny štýl.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Ozdoba sovy do klopy pánskeho saka A231

Mužský gombík v prevedení orla je perfektným doplnkom pre módneho muža. Hodí sa do elegantých štýlov ku košeli, saku, veste či kabátu. Dodáva originalitu a rafinovanosť. Ozdoba je vyrobená z kovu pokrytého tmavomodrým povlakom. Zaujímavé prevedenie upúta pozornosť okolia.
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Kovová pánska ozdoba A224 - hmyz

Mužský gombík vo forme hmyzu je dokonalým doplnkom ku košeli, saku, bunde či svetru. Ozdoba do klopy je skvelým darčekom pre mužov. Prezentovaný model je vyrobený z kovu pokrytý hnedým náterom. Zaujímavý vzor upúta pozornosť a zdôrazňuje individuálny štýl.
Cena 5,90 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Pánska ozdoba do klopy saka A223 - kvietok

Jemný pánsky kolík vo forme kvetu je dokonalým doplnkom elegantného a módneho muža. Vzor v tvare kvetu vyzerá obzvlášť pôsobivo v kombinácii s formálnym oblečením, elegantným oblekom, vestou alebo svetrom. Skvelý doplnok k štýlu ženícha, ktorý je vyrobený z kovu.   
Cena 6,00 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Ihla do klopy saka pre pánov A221 - maska

Ihla do klopy saka vo forme masky je vyrobená z kovu pokrytého strieborným náterom. Ozdobu je možné umiestniť do gombíkovej dierky alebo prepichnúť cez sako. Perfektne sa hodí v kombinácii s vreckovkou a kravatou. Zaujímavý vzor upúta pozornosť a zdôrazňuje individualitu muža.
Cena 8,40 €
Uni
Dodanie 2-7 dní

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.