Pánske náramky

Aj taký malý doplnok ako je pánsky náramok vie oživiť outfit. V našom e-shope nájdete trendy kúsky, s ktorými si ozdobíte svoje zápästie. V ponuke máme kožené, korálkové, jednoduché aj extravagantné kúsky. Stačí si len vybrať podľa vašich predstáv!

TIP: Pánsky náramok je aj skvelým darčekom! Potešte svojho manžela, partnera alebo kamaráta!

Filtrovať podľa

Farba

Farba

Grid
List

Počet produktov: 30

Zobrazuje sa 1-24 z 30 položiek

Aktívne filtre

Hnedý pánsky náramok A163

Pánsky zaujímavý náramok z materiálu koženka. Dekoratívna vložka v prednej časti je z kovu. Upevnený pohodlným uzáverom vo forme kovovej spony. Náramok je dokonalým doplnkom každodenného a elegantného štýlu.
Cena 11,20 €
Veľkosť: Uni
Dodanie 2-7 dní

Pánsky náramok A167 - čierny

Štýlový náramok pre pánov z vysoko kvalitných materiálov. Zaujímavá väzba napodobňujúca reťaz bicykla dáva pocit jedinečného štýlu. Zapína sa pohodlnou západkou. Ozdobený znakom kotvy. Perfektný ako doplnok ku každodennému voľnému štýlu. Balenie v ozdobnom obale s logom značky môže byť aj skvelým darčekom.
Cena 17,10 €
Veľkosť: Uni
Dodanie 2-7 dní

Korálkový pánsky náramok A166 - čierny

Pekný pánsky náramok z drobných štvorcových korálkov oddelených menšími korálkami. Zapínanie pohodlnou nastaviteľnou karabínkou. Jemný doplnok pre každodenné aj elegantnejšie pánske oblečenie. Balenie v ozdobnom obale s logom značky môže byť skvelým darčekom.
Cena 6,80 €
Veľkosť: Uni
Dodanie 2-7 dní

Narámok pre pánov A161 - čierny

Atraktívny pánsky náramok je na prednej strane ozdobený znakom vo forme kormidla, ktorý je z oboch strán pripevnený čiernou šnúrkou. Zapínanie je pohodlným uzáverom vo forme kovovej spony. Ideálny darček pre mužov!
Cena 11,30 €
Veľkosť: Uni
Dodanie 2-7 dní

Webové stránky používajú na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.