MIKINY

V našej ponuke nájdete moderné a štýlové mikiny od európskych výrobcov. Môžete si vybrať mikiny s kapucňou, bez kapucne alebo na zips. Všetky mikiny sú pohodlné a z kvalitných materiálov. Takéto mikiny sú určite vhodné na diskotéku, baru, kavia...

V našej ponuke nájdete moderné a štýlové mikiny od európskych výrobcov. Môžete si vybrať mikiny s kapucňou, bez kapucne alebo na zips. Všetky mikiny sú pohodlné a z kvalitných materiálov. Takéto mikiny sú určite vhodné na diskotéku, baru, kaviarne alebo do práce či školy. V našich modeloch určite zaujmete vaše okolie a navyše sa v nich budete cítiť pohodlne a príjemne.

Veľkosti mikiny v našom eshope

 Dostupné veľkosti mikín sú S,M,L,XL,XXL,XXXL.

Mikiny s kapucňou

Mikiny s kapucňou boli prvou mikinou, ktorá sa usadila v srdciach ľudí. Kapucňa pri mikine však nezohráva úlohu ako kapucne pri inom oblečení. Pri mikinách je to skôr dizajnová záležitosť. V našom eshope oblečenia nájdete ako jednofarebné, tak aj viacfarebné mikiny.

Mikiny bez kapucne

Mikiny bez kapucne bol dôsledok veľkého záujmu práve mikiny s kapucňou. Dnes sa teší svojmu miestu na trhu s oblečením. Odstránením kapucne a pridaním golieru sa stala takáto mikina viac elegantnou. Veríme, že si nájdte miesto aj vo vašom Šatníku.

Pokiaľ radi nosíte mikiny, určite potvrdíte náš názor, že nosenie mikiny je pohodlné a trendy

viac ...

Informácie

na stránku
Zobrazené 1 – 12 z 652 položiek